Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu

 

 Batık problemi hem erkekler hem de bayanlar tarafından sıkça yaşanan rahatsız edici bir sorundur. Cilt yüzeyinden dışarı çıkamayan kılların alınması güçleşir. İstenmeyen bir görünüm ortaya çıkar.

 

Ciltte oluşan batık ve kıl dönmesi problemlerine karşı tavsiye edilen çözüm önerilerinden bazıları şunlar:

 

Kese uygulaması: Vücudunuza duş sırasında hafif hareketlerle yapacağınız kese cildin ölü tabakasını temizleyerek batık olan kılın dışarıya çıkmasını destekler. Ancak keseyi çok bastırmadan hafif hareketlerle yapmak önemlidir, aksi takdirde cildin üst yüzeyi zedelenebilir.

 

Peeling uygulaması: Duş sırasında cilt yüzeyine masaj yapılarak uygulanır, içindeki küçük granüllerle ölü tabakayı ciltten arındırır ve batıkların dışarıya çıkmasını destekler. Aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırarak toksin atımını da desteklemiş olursunuz. Peeling ve kese sonrası olumlu sonuçlar kılın deri altına batıklık derecesine göre farklılık gösterir. Kılın ucunun yüzeye çıkması zaman alabilir. Bu işlemlerin hafta da bir yapılması uygundur.

 

Tüy azaltıcı ürünleri:  Biosoft Tüy Azaltıcı içindeki etken maddeler ile kıl köküne inerek derinin altına kadar nüfus eder ve etkisini çok kısa sürede gösterir. Sabah ve akşam bölgeye düzenli uygulamada etkisini çok kısa sürede görebilirsiniz. Cilt yüzeyine sürmek yeterli, tekrar durulama ya da yıkama gerektirmediği için de ürün oldukça pratik kullanım sağlıyor. Vücudun her bölgesinde rahatlılıkla kullanılabiliyor.

 

   

B I O S O F T

Hair Reducing Body & Skin Care Gel

 

Sadece 35 TL 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !